ennblt
ennblt

Konstrukcijų projektavimas

INTERJERO DIZAINAS
 

Įvairios paskirties interjerų projektavimas: kūrybiškas požiūris ir sprendiniai interjero dizaino projektuose, dėmesys kliento vizijos ir koncepcijos atradimui bei jo išpildymui gyvenamojo būsto, biuro, komercinių, restoranų, ekspozicijų, muziejų objektuose.  Konsultacijos, stiliaus parinkimas, pilnos apimties interjero kūrimas ir atskiri techniniai brėžiniai pagal individualius poreikius.

Interjero koncepcija: stiliaus parinkimas ir interjero vizijos sukūrimas. Vizualizacijos pagalba perteikiama interjero koncepcija, kad būtų paprasčiau įsivaizduoti būsimą interjerą.

Techninis projektas: paruošiama techninė byla būsto įrengimo darbams pradėti. Funkcinis zonavimas (baldų išdėstymas), santechnika, elektros instaliacija, apšvietimas, apšvietos skaičiavimas, lubų planai, plytelių klojimo schemos, grindų dangos ir kitos detalizacijos reikalingos realizacijai.

Apdailos parinkimas ir dekoravimas: pagal koncepcinę vizualizaciją detalizuojamas interjeras. Parenkamos interjero apdailos medžiagos, pateikiamos individualių baldų schemos (virtuvės baldai, spintos ir kitos interjero detalės). Baldų, šviestuvų, aksesuarų parinkimas.

Projekto valdymas: autorinė priežiūra įgyvendinant projektus. Komerciniai pasiūlymai įrangai, baldams ar medžiagoms. Padedame planuoti užsakymus. Įrengimo metu vykstama į objektą ir atliekama autorinė priežiūra.