ennblt
ennblt

Architektūra ir interjero dizainas

ARCHITEKTŪRA
 
Teritorijos planavimas: sklypo formavimo pertvarkymo projektai, žemėtvarkos projektai, detalieji planai ir jų koregavimas.
 
Galimybių studija: teritorijų ir pavienių objektų plėtros galimybių studijos paslaugos – funkcinė estetinė pastatų ir jų grupės koncepcija, pagrindiniai rodikliai.

Vizualizacijos: konceptualios ir komercinės fotorealistinės pastatų architektūros, pastatų grupės – kvartalo, ir kitų objektų vizualizacijos. 
 
Konsultacijos: profesionalios pastatų projekto rengimo, teritorijų planavimo, kitos techninės konsultacijos.
 
Projekto valdymas: autorinė priežiūra įgyvendinant projektus. Komerciniai pasiūlymai projekto įvykdymui. 
INTERJERO DIZAINAS
 

Įvairios paskirties interjerų projektavimas: kūrybiškas požiūris ir sprendiniai interjero dizaino projektuose, dėmesys kliento vizijos ir koncepijos atradimui bei jo išpildymui gyvenamajo būsto, biuro, komercininių, restoranų, ekspozicijų, muziejų objektuose.  Konsultacijos, stiliaus parinkimas, pilnos apimties interjero kūrimas ir atskiri techniniai brėžiniai pagal individualius poreikius.

Interjero koncepcija: stiliaus parinkimas ir interjero vizijos sukūrimas. Vizualizacijos pagalba perteikiama interjero koncepcija, kad būtų paprasčiau įsivaizduoti būsimą interjerą.

Techninis projektas: paruošiama techninė byla būsto įrengimo darbams pradėti. Funkcinis zonavimas (baldų išdėstymas), santechnika, elektros instaliacija, apšvietimas, apšvietos skaičiavimas, lubų planai, plytelių klojimo schemos, grindų dangos ir kitos detalizacijos reikalingos realizacijai.

Apdailos parinkimas ir dekoravimas: pagal koncepcinę vizualizaciją detalizuojamas interjeras. Parenkamos interjero apdailos medžiagos, pateikiamos individualių baldų schemos (virtuvės baldai, spintos ir kitos interjero detalės). Baldų, šviestuvų, aksesuarų parinkimas.

Projekto valdymas: autorinė priežiūra įgyvendinant projektus. Komerciniai pasiūlymai įrangai, baldams ar medžiagoms. Padedame planuoti užsakymus. Įrengimo metu vykstama į objektą ir atliekama autorinė priežiūra.

NAMŲ PROJEKTAI